Argos İklimlendirme olarak; 25 yıllık sektör tecrübesi ile birlikte 2004 yılında İzmir’de başladığımız Marin Klima serüvenine, 2013 yılından bu yana, kurduğumuz üretim tesisimizde devam etmekteyiz. Günümüz teknolojilerini üretim kabiliyetiyle birleştirerek, yüksek kaliteli iklimlendirme sistemleri tasarlamakta ve üretmekteyiz.

       İhracat ile çıkılan bu yolda sahip olduğumuz disiplini ve yıllar içinde kazandığımız zengin deneyimleri, çalışanlarımızın özveri ve becerileriyle harmanlayarak sektörün liderleri arasında yerimizi aldık.

        Bugün yirmiden fazla ülkeye hem direkt olarak hem de partnerlerimizle oluşturduğumuz servis ağları sayesinde ürünlerimizi ulaştırmakta; Argos markasıyla; iklimlendirme, merkezi sistem ısıtma-soğutma ve proje bazlı küresel iklimlendirme çözümleriyle dünyanın pek çok yerine birinci sınıf ürün ve hizmet sağlamaktayız.

          Sektörde konumumuzu sabitledikten sonra alınan siparişler arttıkça, yenilikçi mühendislik becerileri ve üretim esnekliği sayesinde lüks ve ticari gemilere hizmet vermenin yanı sıra, offshore, donanma, özel tip araç-kabin iklimlendirmesi ve daha pek çok farklı sektöre de hizmet verir hale gelerek, bugünkü şeklimizi aldık.

        Teknik bilgi birikimi ve günümüz teknolojisine uyum sağlayabilme becerimizle sağlam adımlar atarak, güçlü müşteri ilişkileriyle de güvenilir bir ortak olduğumuzu kanıtladık.

         Geliştirilen stratejiler, tasarımsal ürünler ve sağladığımız hizmetlerin temelinde; bir dünya markası olmamızı sağlayan, müşterilerimizin fikirlerini, gereksinimlerini doğru anlamak ve ihtiyaca uygun, doğru ürünleri onlara sunmak vardır.

          Kurulduğumuz günden bugüne, mükemmel hizmetin peşinde, hep doğru zamanda, doğru yerde durarak başarıyı garantilediğimizi gösterdik.

          Amacımız, dün ve bugün olduğu gibi, gelecekte de dinamik ve yenilikçi Ar-Ge çözümlerini her zaman canlı tutmak ve sürdürülebilir çözümlerle çevreye duyarlı, enerji dostu çözümler sunmaktır.