Argos Dizayn ve Projelendirme

Argos ailesi olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle deniz- açık deniz, kara ve hava araçları için tasarladığımız iklimlendirme sistemlerimizle 2000’in üzerinde projeye imza attık. Dünyanın herhangi bir yerindeki bir gemide, seyahatte bir karavanda ya da bir santralde, müşterilerimizin taleplerine özel çözümler sunuyoruz.

Çok farklı kategorilerde çalışmış olmanın verdiği perspektifle, proje tasarımları üzerinde uzmanlaşan ekibimiz, planı paylaşılan bir sisteme entegre edilebilir, ufku açık tasarım ve mühendislik anlayışıyla çalışmaktadır. Kullanılacak alana uygun olarak üretimde önceliğimiz, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz düzgün ve kullanımı pratik cihazlar tasarlamaktır.

Projelerimize, müşterilerimizin talepleri ve şartnameleri doğrultusunda tasarlanacak sistemin kapsamlı araştırmasının yapılmasıyla başlıyoruz. Üretim öncesi ihtiyaç duyulan proje danışmanlığını sağlayarak, hem sınırlandırılmış alanlar için, hem de bütçesel olarak müşterimize en iyi seçeneği sunmayı hedefliyoruz.

Planlaması yapılan çözümlerin projelendirme ve mühendisliği kapsamında gerekli borulandırma, havalandırma, elektrik çizimleri gibi montaj için ihtiyaç duyulan tüm dökümantasyonları paylaşarak kısıtlı olan inşa sürelerinde müşterilerimize zaman tasarrufu sağlıyoruz.

Üretim süreçlerinde oluşabilecek olası proje değişikliklerinde de yine müşterilerimize sunduğumuz revize dizayn önerileri ve sistem çözümleriyle maksimum müşteri memnuniyetini sağlarken, satış sonrası devreye alma, periyodik bakım ve kontrollerle kurduğumuz güven köprüsünü sağlamlaştırıyoruz.

 

Tüm sorularınız için info@argosair.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.