Özel Amaçlı Projeler

       Özel amaçlı projeler belirli bir görevi yerine getirmek amacıyla özel olarak inşa edilen yüzer ya da karasal projeleri kapsamaktadır. Bu projelerin çok çeşitli işlevleri vardır ve her proje için farklı HVAC&R çözümleri tasarlamak, kapsamlı bir çalışma, deneyimli bir ekip, geniş perspektif, mühendislik deneyimi ve uzmanlık gerektirir. Projelerin gereksinimlerine göre özel olarak üretilen ekipmanların da güvenilir ve az bakım gerektiren sağlam sistemler olması için testlerinin dikkatle yapılması gerekmektedir.

       Edindiğimiz tecrübeler kapsamında araştırma gemileri, açık deniz gemileri, rüzgar tribünü soğutma sistemleri, offshore platformları soğutma sistemleri, pano klimaları, konteyner klimaları, ambulans klimaları ve yakıt tankı soğutma üniteleri gibi pek çok farklı ürünlerde ve alanda sürekli kendimizi güncelliyor ve geliştiriyoruz.

        Farklı amaçlar için farklı tasarımlara sahip sistemlerimizi ve ürünlerimizi dünyanın farklı bölgelerindeki müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde üretiyor ve gelecek için enerji verimli, sürdürülebilir çözümler sağlıyoruz.

Tüm sorularınız ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin veya sales@argosair.com adresine e-posta gönderin.

Ürün detaylarımız için lütfen ilgilendiğiniz sistemi seçin.

sicak-kontrol-argos-product-img-01.png SICAKLIK KONTROL ÜNİTELERİ
fan-coil-argos-product-img-01.png FAN COIL ÜNİTELERİ
taze-hava-argos-product-img-01.png TAZE HAVA ÜNİTELERİ
elektrik-isiticisi-argos-product-img-01.png ELEKTRİKLİ ISITICILAR
soguk-hava-argos-product-img-01.png SOĞUK ODA ÜNİTELERİ
kompakt-argos-product-img-01.png ROOF-TOP ÜNİTELERİ
paket-klima-argos-product-img-01.png PAKET KLİMA ÜNİTELERİ
split-argos-product-img-01.png SPLIT / MULTI SPLIT ÜNİTELER