Yatlar ve Konfor Tekneleri

          Güneşin sizi her anınızda takip ettiği uçsuz bucaksız maviliklerde seyretmek ya da bir elmas gibi parlayan yıldızlar altında huzura ulaşmak… Aradığınız huzuru ve mutlu olduğunuz konfor şartlarını doğal ortamlarda yakalamak her zaman kolay değildir. Doğru sıcaklık, nem seviyesi ve ihtiyacınız olan sessizliği aradığınızda yanı başınızda olmanın gururunu yaşıyoruz.

         Yenilikçi ve müşteri perspektifli üretim anlayışımız, her zaman mümkün olan en yüksek konfor gereksinimlerini karşılayan marin HVAC sistemlerini geliştirmemizde önceliğimiz olmuştur. Soğutma verimliliği, hava kalitesi ve ses seviyesi gibi kalite unsurlarına önemli ölçüde katkıda bulunur.

          Yalıtımı güçlü, kompakt tasarımlı Argos klimalarımız, homojen bir hava akışı sağlayarak yatlar için vazgeçemeyeceğiniz bir konfor sunar.

          Deneyimli kadromuz ile projeleriniz satış aşaması akabinde tasarım, mühendislik ve projelendirme dahil nihai teslime kadar takip edilmektedir. Talebiniz ister tekil ürünler ister karmaşık projeler olsun, amacımız dünyanın herhangi bir yerinde rahatlıkla ulaşabileceğiniz komponentlerle donatılmış, bakımı kolay, güvenilir ürünleri sağlamak ve ulaşılabilir bir marka olmaktır.

Tüm sorularınız ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin veya sales@argosair.com adresine e-posta gönderin.

Ürün detaylarımız için lütfen ilgilendiğiniz sistemi seçin.

paket-klima-argos-product-img-01.png PAKET KLİMA ÜNİTELERİ
split-argos-product-img-01.png SPLIT / MULTI SPLIT ÜNİTELER
fan-coil-argos-product-img-01.png FAN COIL ÜNİTELERİ
chiller-uniteler-banner-top.jpg CHILLER ÜNİTELER
elektrik-isiticisi-argos-product-img-01.png ELEKTRİKLİ ISITICILAR
taze-hava-argos-product-img-01.png TAZE HAVA ÜNİTELERİ
soguk-hava-argos-product-img-01.png SOĞUK ODA ÜNİTELERİ